LC Waikiki XSIDE 2013 Yaz Koleksiyonu’nda

LC Waikiki XSIDE 2013 Yaz Koleksiyonu’nda

LC Waikiki’nin genç markası XSIDE, 2013 Yaz Koleksiyonu ile kadınlara festival havası yaşatırken, erkekleri ise Afrika etkisiyle sarıyor.

XSIDE Kadın Koleksiyonu’ndaki baskı ve nakış detaylı şortlar, Meksika etkili desenler, tropik detaylar, dantel ve inci detaylı romantik etkiler ilk göze çarpanlar arasında. XSIDE Erkek Koleksiyonu’nda; çizgili tişörtler ve gömlekler, grafik baskılar ve pastel tonlar ile tam bir yaz havası hakim. Aksesuar gruplarında ise hasır şapkalar, cool kemerler, rengarenk şallar ve birbirinden şık yaz takıları dikkat çekiyor.

En Coşkulu Yaz Festivali XSIDE’da!

XSIDE Kadını bu yaz festival ruhunu doyasıya yaşayacak. Örme üstler, nakışlı denim şortlar, kuş baskıları ve antik detaylardan oluşan Festival Koleksiyonu, neon renkler ve fuşya pembelerle ön plana çıkarken; Denim Koleksiyonu’nda dantel ve büzgü detaylar, kolsuz gömlekler ve pastel renkli şortlar dikkat çekiyor. Palmiye desenli şortların, tropikal desenli tişörtlerin ve çiçekli elbiselerin yer aldığı Tropical Koleksiyonu ile XSIDE, yaz mevsimine eğlenceli bir dokunuş yapıyor.

En Havalı Denizciler Dümen Başında

XSIDE Erkek Koleksiyonu’ndaki deniz hakimiyeti oldukça dikkat çekici! Canlı renklerin eşlik ettiği Marine Dream Koleksiyonu, polo yaka tişörtler ve enine çizgili gömleklerle farklı alternatifler sunuyor. Pastel Koleksiyonu renkli grafikler ve chino şortlarla eğlenceli erkeklere hitap ederken, African Safari’de yıkamalı ürünler ve hayvan figürleri ön plana çıkıyor. Funny Beach ise tatil stilini oluşturan en rahat ve kullanışlı parçalardan oluşuyor. Üst gruplarda Miami, California gibi tatil şehirlerinin grafikleri dikkat çekerken, koleksiyondaki renkli denim şortlar da enerjik erkeklere göz kırpıyor.
Koleksiyonu daha yakından görmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?