Flo’nun erkek ayakkabı modelleri!

Flo’nun erkek ayakkabı modelleri!

2013 İlkbahar/Yaz sezonunda Flo’nun erkek ayakkabı modellerinde süet, keten ve nubuklar ön planda..

Yeni sezonda erkeklerin rengi mavi kendini gösterirken bordo, lacivert, koyu yeşil; renkli ve hasır tabanlar, erkek modasını ve tarzını oluşturuyor.

FLO erkekleri için oldukça renkli geçecek olan 2013 İlkbahar/Yaz sezonunda; yazlık botlar, keten, süet ve nubuk ayakkabılar, kalite ve fiyat avantalı ile öne çıkıyor. Bordo, lacivert, beyaz, koyu yeşil, elektrik mavi ve kahverengi ise sezonun en gözde renkleri…

FLO’nun tasarımlara hareket getiren tabanlardaki kalın ve ince örgü trendi, erkeklere adeta yaz sıcaklığının geldiğini duyuruyor. Trendy ve genç giyim tarzına uygun renkli keten kes ve espadriller, yaz sıcaklarında hafif ve serin bir kullanım için tasarlandı.

Erkekler yeni sezonda FLO ile çok renkli bir sneaker sezonu yaşayacak. Nostalji sneaker’ların ayrı bir yer tutacağı 2013 İlkbahar/Yaz sezonunda, iddialı hatta neon renkleri içeren renkli bağcık ve tabanlar erkek modasında öne çıkacak. Tabanlardaki renk kullanımları, özel form tasarım detayları, taban altı renk ve desen uygulamalı modeller ile erkeklerin farklı tarzını öne çıkarması bu sezonun olmazsa olmazlarından… Bağcıklarda canlı veya kontrast renklerin kullanımı ise trendleri takip eden ve tarzı ile fark yaratmak isteyen erkekler için…

FLO’nun 2013 yazlık bot koleksiyonu ile hem trendi bir görünüm yakalayacak hem de yazı serin geçireceksiniz. FLO’nun denizin kokusu tadındaki 9,99 TL’den başlayan erkek plaj terlikleri ise tatil öncesi hazırlıkların başında gelecek.

Rugan şıklığını sunan FLO modelleri ise özel günlerde fark edilmek isteyen erkeklerin şıklığına şıklık katacak.

FLO’nun 39,99TL’den, başlayan yeni sezon erkek koleksiyon ayakkabı ve 9,99 TL’den başlayan erkek deniz terlik modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?